Christmas Run Znojmo 30/11/2019

Aktualizace: 23. lis 2019

Seriál nočních běžeckých vánočních závodů Wobenzym Christmas Run přichází nově do Znojma, kam si ho pozval pan starosta Jan Grois. V sobotu 30.listopadu bude centrum Znojma patřit běhu, připraven ale bude večer plný zážitků pro všechny účastníky i diváky.Rostoucí popularita běhu ukazuje na příznivý fakt, že lidé chtějí něco dělat pro své zdraví. Někdo chce zhubnout, jiný se chce dostat do kondice, jiný si během zase čistí hlavu od předvánočního stresu. Byť s různými pohnutkami, ale se stejným cílem si mohou příznivci tohoto sportu užít atmosféru nočního města, a to díky speciálnímu nočnímu běžeckému závodů WOBENZYM CHRISTMAS RUN 2019. A přitom všem udělat i něco pro své zdraví a také přispět na dobrou věc.

WOBENZYM CHRISTMAS RUN 2019 míří do vinařské metropole. Znojmo je město běžců. Sportovci mohou do ulic města vydat v úplně jiné atmosféře: za svitu vánoční výzdoby a čelovek.


Seriál nočních běžeckých závodů NN Night Run 2019 je šestým ročníkem úspěšné série. Jeho předchozích zastávek v Ostravě, Hradci Králové, Brnu, Praze, Liberci, Mostě, Olomouci a Českých Budějovicích se účastnili tisíce běžců různých věkových i výkonnostních kategorií, kteří si vychutnali atmosféru potemnělého města. A velký zájem očekávají organizátoři i na prvním ročníku Wobenzym Christmas Run Znojmo 2019. Zázemí akce bude na Masarykově náměstí. Součástí akce je také finanční dar ze startovného na podporu neziskové organizace No Foot No Stress. Z každého startovného putuje 50 Kč na podporu této neziskovky.

Běžci si nesmí zapomenout čelovou svítilnu tzv. čelovku. V cíli na běžce čeká krásná medaile se zlatým vánočním kapříkem. Organizátoři očekávají 1000 běžců a běžkyň.

Akce je pod záštitou města Znojma a starosty Jana Groise. Akce ve Znojmě je první ze čtyř akcí seriálu WOBENZYM CHRISTMAS RUN 2019


Info

Datum: 30.11.2019

Místo: Znojmo, Masarykovo náměstí

Start: 17:00

Cíl: 18:00

Místo prezentace: Znojmo, Masarykovo náměstí


Trasy

CHRISTMAS NIGHT RUN 5 km hlavní závod

KIDS CHRISTMAS RUN - 1 km

MAPA CHRISTMAS RUN ZNOJMO


www.christmasrun.cz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

created by Georges & wix.com, thanks lemon png from pngtree.com