Kde Refix pomůže? Hotely, wellness, sauny, lázně & spa

Aktualizace: 8. pro 2019

Relaxace a regenerace našeho těla je u většiny lidí i sportovců hodně podceňována. Relaxace je fyziologický proces, který uvolňuje napětí našeho těla.

>> Relaxace je ve skutečnosti uvolnění. Je opakem pohybové aktivity, dochází při ní k určitému svalovému klidu, uvolnění

>> Regenerace je proces biologický, který vyrovnává a obnovuje pokles výkonnosti. Je to tedy jakási obnova našich sil, obnovení poškozených tkání či orgánů.


Je skvělé, že naše tělo tuto schopnost má. Důležitou formou regenerace je aktivní odpočinek, jehož základem je pohybová regenerace. A nesmíme opomíjet ani tu pasivní formu regenerace, jako je saunování, masáže či rehabilitace.


Ozdravná kůra s mořskou vodou.


Mořská voda působí na naše tělo velmi blahodárně, pomáhá udržovat tělo v naprosté harmonii, a ve vyrovnaném stavu. Omlazující kůra mořskou plazmou.


Refix obsahuje všech 78 minerálů a stopových prvků v přesných a vzájemně vyvážených poměrech. Tímto se téměř rovná složení minerálů v krevní plazmě. Je tak naprosto přirozená a vstřebatelná pro organismus.


Pomáhá řídit nerovnováhu elektrolytů


Nedostatek elektrolytů, respektive narušení elektrolytické rovnováhy je jedním z nejčastějších důvodů odolnosti na přeměnu postavy v důsledku nadměrného zadržování vody. Suplementací vhodně vybraného poměru 6 základních elektrolytů tak můžete velice jednoduše změnit své tělesné vzezření a současně optimalizovat činnost Vaší nervové soustavy i celkové zdraví.

Protože pokud jich v těle nemáme dostatek, můžeme často pociťovat svalové křeče či bolest svalů, nebo se nepoměr elektrolytů v těle projeví i častými bolestmi hlavy. Rovnováha elektrolytů v těle zrychluje metabolismus, čímž dochází k rychlejšímu spalování energie. To může být důležité třeba v případě, kdy se snažíme zhubnout.Regulace hmotnosti (snižování zadržované vody v těle).


Mořská voda je přírodní medicína


Mořská voda, je nedílnou součástí nápoje Refix. Obsahuje mnoho vitaminů, minerálních solí, aminokyselin a mikroorganismů, které mají antibakteriální a antibiotické účinky na naše tělo. mořská voda opravdu zlepšuje hydrataci pleti, čímž snižuje výskyt nepříjemností, jako je zarudnutí nebo drsnost pokožky.

 • Pomáhá rychleji se zotavit z fyzického stresu

 • Pomáhá udržovat rovnováhu pH krve

 • Pomáhá obnovit rovnováhu enzymatických funkcí

 • Pomáhá podporovat regeneraci buněk

 • Pomáhá detoxikovat trávicí systém a zlepšuje trávení

 • Posiluje imunitní systém a snižuje hladinu tuku 

 • Antibakteriální a antivirové vlastnosti


Provozujete hotel, wellness saunu nebo spa? Možnosti spolupráce s REFIX

 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Instagram

created by Georges & wix.com, thanks lemon png from pngtree.com