• Mořská voda

  Mořská voda obsahuje velké množství minerálů a stopových prvků, jako například vápník, hořčík, sodík, železo, draslík které jsou potřebné pro náš život. Kombinace těchto cenných látek lidský organismus nabíjí a obnovují jeho rovnováhu. Mořská voda obsahuje téměř všechny chemické prvky periodického systému.

 • Pramenitá voda

  Galicia je destinace číslo jedna s horkými prameny ve Španělsku. V regionu se nachází více než 300 horkých pramenů. Základem toho, čím pramenitá voda je, je její původ. Pochází  z geologicky unikátních oblastí, která nejsou zasažena průmyslovou činností.

  Už jen kvůli tomu ji řadíme výše, než klasickou vodu kohoutkovou. 

 • Citronová voda

  Naše citrony dodávají lahodnou vůni a jemnou chuť REFIXu a nabízejí řadu výhod, díky nimž je REFIX jedním z nejzdravějších nápojů na trhu.​ Ačkoli mají kyselou chuť, mají v těle opačný účinek. Pomáhají při alkalizaci a snižování hladiny kyseliny. Díky vysokému obsahu vitamínu C, který pomáhá předcházet nachlazení a chřipce, mají silné antivirové a antibakteriální vlastnosti.​

  Citrony pomáhají aktivovat střeva, udržují ji v pohybu, dezinfikují ji a detoxikují játra a způsobují střevní očištění. Obsahují mnoho flavonoidů, jako je citrin a tangeretin, které chrání tělo před oxidanty, jako jsou ultrafialové paprsky, znečištění životního prostředí a chemikálie v potravinářských produktech.

 • Stevia

  Díky přírodnímu sladidlu steviosidu obsaženém ve stevii má spoustu pozitivních učinků na lidské tělo. Stévie sladká se pěstuje kvůli sladkým lístkům, které jsou až 300x sladší než cukr. Také je ve srovnáním s cukrem 20-30x efektivnější. Stévie je naprosto netoxická a nemá žádnou kalorickou hodnotu, také je nekarcinogenní a neobsahuje žádná barviva.

VYZKOUŠEJTE REFIX

Přírodní nápoj pro regeneraci je výsledkem pramenité vody bohaté na minerály, citronové šťávy a stévie.

 

Mořská voda

Klíčovou součástí Refixu je mořská voda, která obsahuje všechny minerály a organické prvky potřebné pro život. Díky oceánu uvnitř nás má naše vnitřní prostředí-krevní plazma, lymfa mozkomíšní mok, slzy, pot a moč téměř stejné složení a proporce jako mořská voda. 

Vybíráme vodu z jedné z nejčistějších zón na pobřeží Costa da Morte, 70 metrů od břehu a v hloubce 4 metrů. Voda v této strategické zóně chráněné oblasti Natura 2000 Network je kvalitnější než kdekoliv jinde na pobřeží Galicije, podle analýz prováděných týdně technologickým institutem pro kontrolu galícijského mořského prostředí INTECMAR.

Jediný těžební průmysl v této chráněné rezervaci je rybolov, který používá tradiční metody a malé lodě, které mají minimální dopad na životní prostředí. Tato Zóna se nachází daleko od znečišťujících měst oblasti s minimální přítomností turistů, která je exkluzivní pouze na léto měsíců a jejichž přítomnost v této oblasti je hlavně kvůli gastronomii v regionu .Všechny tyto faktory společně  vytvářejí nejkvalitnější vodu na evropském pobřeží Costa da Morte, odtud naše voda pochází.

 

Slavný francouzský filozof René Quinton se věnoval průzkumu mořské vody a definování mořské plazmy "Mořská  voda, organické médium (L eau de Mer, milieu organique )".  Popisuje podobnost mezi mořskou vodou a organickými tekutinami v lidském těle.

Mořská plazma prochází z planktonových zón v oceánech (Refix čerpá zdroje v chráněné oblasti Costa da Morte).

Díky minerálům, které přirozeně mořská plazma obsahuje, navrací organizmus do přirozeného stavu. Hlavní složkou našich organismů je voda a minerály a stopové prvky rozpuštěné v ní. Jsou zapojeny do metabolických procesů,buduji naše buňky a tkáně. Bez nich by nebylo možné dělení, růst nových buněk a jejich reprodukce.

 

Mořská plazma obsahuje téměř veškeré prvky periodické tabulky. Sodík a chlor tvoří 84% těchto solí, zatímco dalších 16% tvoří hořčík, draslík  a vápník. Tyto minerály jsou zachyceny fytoplanktonem. Mořský fytoplankton obsahuje všechny známé minerály a všechny aminokyseliny, které naše tělo potřebuje k dosažení optimálního zdraví. Je také skvělým zdrojem omega-3 mastné kyseliny. Posiluje imunitní systém, výrazně zlepšuje funkce mozku i pohybového ústrojí. Obsahuje i všechny stopové prvky:

*selen – chrání nás před rakovinovými nádory

*zinek – urychluje regeneraci tkání

*stroncium – přispívá k pevnosti našich kostí

 • Pomáhá vašemu organismu zotavit se po fyzicky náročné aktivitě a sportu

 • Pomáhá hydratovat vaše buňky a obnovit jejich elektrolytickou rovnováhu

 • Pomáhá obnovit rovnováhu enzymatických funkcí

 • Pomáhá podporovat regeneraci buněk

 • Pomáhá udržovat pH krve 7,4

Pramenitá voda

Galicia je destinace číslo jedna s horkými prameny ve Španělsku. V regionu se nachází více než 300 horkých pramenů. Základem toho čím pramenitá voda je, je její původ. Pochází  z geologicky unikátní oblasti " neposkvrněny " Průmyslovou činnosti.už jen kvůli tomu ji řadíme výš, než klasickou vodu kohoutkovou. 

Voda zajišťuje správný krevní oběh, mozkovou funkci, metabolismus, regulaci tělesné teploty, funkci ledvin a vylučovací soustavy, funkci trávicího traktu, svalů a nervového systému, transport výživných látek do každé buňky, správnou funkci kloubů a kostí a eliminaci toxinů z organismu.

 

Citronová voda

Naše citrony dodávají lahodnou vůni a jemnou chuť REFIXu a nabízejí řadu výhod, díky nimž je REFIX jedním z nejzdravějších nápojů na trhu.

Ačkoli mají kyselou chuť, mají v těle opačný účinek. Pomáhají při alkalizaci a snižování hladiny kyseliny. Díky vysokému obsahu vitamínu C, který pomáhá předcházet nachlazení a chřipce, mají silné antivirové a antibakteriální vlastnosti.

Citrony pomáhají aktivovat střeva, udržují ji v pohybu, dezinfikují ji a detoxikují játra a způsobují střevní očištění. Obsahují mnoho flavonoidů, jako je citrin a tangeretin, které chrání tělo před oxidanty, jako jsou ultrafialové paprsky, znečištění životního prostředí a chemikálie v potravinářských produktech.

Citron, citronová voda blahodárně působí na celé tělo.

* nejvíce se ho využívá při problémech s krví, zlepšuje vstřebávání železa ve střevech, ředí krev, čímž chrání organismus před vznikem trombózy, ulehčuje likvidaci odpadních látek metabolismu v krvi

* vitamin C je antioxidant a antioxidanty hrají hlavní roli v udržení dobrého zdravotního stavu, napomáhá hydrataci kůže, zpomaluje stárnutí

* zvyšuje hladinu draslíku v našem těle, čímž je naše tělo chráněno před zvýšeným krevním tlakem a naopak se snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění. Podle Světové zdravotnické organizace hodně lidí nedosahuje hodnot denního limitu příjmu draslíku

* je bohatým zdrojem kyseliny listové (vit. B9), který je nezbytný pro budování svalů, hemoglobinu a buněk, pomáhá předcházet srdečním poruchám i rakovině

* kromě podpory trávení pomáhají citronové kyseliny pomaleji zpracovávat jídlo a tím umožňují lepší absorpci živin. Citronová voda je také méně diuretická, takže zbavuje tělo přebytečných tekutin a solí a tím napomáhá detoxikaci těla i pokožky

 

Pití Refixu i citronové vody vyžaduje pravidelnost, nejlépe po ránu a to v určitém nastaveném časovém bloku, doporučuje se 1 měsíc.

Stevie

Narozdíl od řepného cukru však stévie nevykazuje žádnou kalorickou hodnotu díky obsahu komplexních sladících látek (glykosidové sladidlo). Cukr dost často brzdí naši snahu o zhubnutí, stévie nám naopak zhubnou pomáhá, jejím užíváním se sníží naše chuť na sladké. Další výhodu  stévie je v tom, že zabraňuje překyselení organismu.

Stévie je naprosto netoxická a nemá žádnou kalorickou hodnotu, také je nekarcinogenní a neobsahuje žádná barviva.Stévia podporuje funkci slinivky břišní, jež po té produkuje více inzulínu a je proto vhodná i pro pacienty trpící cukrovkou I. a II. typu. Stévie tedy pozitivně ovlivňuje hladinu cukru v krvi. 

 

 
 
 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Instagram

created by Georges & wix.com, thanks lemon png from pngtree.com